PŘÍSLUŠENSTVÍ

OK OSD_8621.jpg

EFEKTIVITA NAŠE DRUHÉ JMÉNO

Dodržování stanovených termínů je pro nás doslova svaté. Právě proto kombinujeme vlastní výrobu nábytku na míru s vybranými kousky a příslušenstvím od oblíbených externích dodavatelů.

Schody

Schody z naší vlastní výroby kombinují symbolizují chytré řešení prostoru. Kombinují tradiční materiály dřevo a kov. Vyrábíme je pro vás na míru tak, aby v domku sloužily jako skříň s bohatě členěným úložným prostorem a zároveň vás dopravily do druhého patra.

Kuchyň

Výběr nové kuchyně ještě nebyl jednodušší! Tradiční výrobce IKEA rezonuje s naší posedlostí dodržovat termíny, a tak nám pro vás dodá novou kuchyň do týdne od chvíle, kdy si ji vyberete. Krásná kuchyňská linka je totiž nedílnou součástí domácnosti.

Doplňky

Firma IKEA neustále přichází se spoustou moderních a sofistikovaných řešení interiéru, které do NANO domku dokonale zapadnou. Výborně slouží například praktický sklápěcí stůl s poličkou, komoda, malé skříňky. Z estetického i funkčního hlediska pak nadchne nejedno oko moderní lustr na masivních trámech, jenž disponuje nastavitelnými úhly svícení.

Pergola,

terasa 

Kvalitní pergola dodává bydlení v NANO-DOMU idylickou esenci po celý rok a umožní, aby byl každý den zážitkem. Vytváří také krásný vstup do domu. Výrobu si bereme na starost opět sami, abychom zajistili skvělý design, dlouhou životnost a přizpůsobili pergolu prostorově ke stavbě samotné.