top of page

PŘÍSLUŠENSTVÍ

OK OSD_8621.jpg

EFEKTIVITA NAŠE DRUHÉ JMÉNO

Dodržování stanovených termínů je pro nás doslova svaté. Právě proto kombinujeme vlastní výrobu nábytku na míru s vybranými kousky a příslušenstvím od oblíbených externích dodavatelů.

Schody

OSD_8603.jpg

Schody z naší vlastní výroby kombinují symbolizují chytré řešení prostoru. Kombinují tradiční materiály dřevo a kov. Vyrábíme je pro vás na míru tak, aby v domku sloužily jako skříň s bohatě členěným úložným prostorem a zároveň vás dopravily do druhého patra.

Kuchyň

OSD_8598.jpg

Výběr nové kuchyně ještě nebyl jednodušší! Využíváme výrobce, kteří rezonují s naší posedlostí dodržovat termíny, a tak pro vás zajistíme novou kuchyň do pár týdnů od chvíle, kdy si ji vyberete. Krásná kuchyňská linka je totiž nedílnou součástí domácnosti.

Doplňky

ok OSD_8618.jpg

Naši externí dodavatelé neustále přicházejí se spoustou moderních a sofistikovaných řešení interiéru, které do NANO domku dokonale zapadnou. Výborně slouží například praktický sklápěcí stůl s poličkou, komoda, malé skříňky. Z estetického i funkčního hlediska pak nadchne nejedno oko moderní lustr na masivních trámech, jenž disponuje nastavitelnými úhly svícení.

Pergola,

terasa 

OSD_8613.jpg

Kvalitní pergola dodává bydlení v NANO-DOMU idylickou esenci po celý rok a umožní, aby byl každý den zážitkem. Vytváří také krásný vstup do domu. Výrobu si bereme na starost opět sami, abychom zajistili skvělý design, dlouhou životnost a přizpůsobili pergolu prostorově ke stavbě samotné.

bottom of page