PROČ NANO DŮM

OSD_8621.jpg

MAXIMÁLNÍ UŽITEK DÍKY MINIMALISMU

Věříme v dokonalá řešení. NANO DOMY šetří miliony korun při pořízení a další tisíce během provozu po celý rok, především úsporou na energiích. Využili jsme potenciál mobilních domků naplno a zároveň je ponechali dostupné za férovou cenu.

Zakládáme si na bezkonkurenčních možnostech vybavení a nejmodernějších technologiích. Ke každé zakázce přistupujeme jako k unikátnímu dílu schopnému vylepšit životní standard a vyjít vstříc finančním možnostem ve vztahu k reálným potřebám.

 

Luxus, na který nepotřebujete miliony

001-piggy-bank_ bigger.png

Jednoduché věci bývají geniální. Když máte navíc k dispozici zlaté české ručičky, platí to dvojnásob. Celoroční bydlení, které kvalitou i celkovým komfortem dokonale vyvažuje prostor, a to za několikanásobně nižší pořizovací cenu než v případě běžných domů, přesně to jsou naše NANO DOMY. Nízkonákladové a vyladěné do posledního detailu!


Žádné kompromisy ve vybavení domácnosti, pouze snadnější údržba a nesrovnatelně levnější provoz. Co tedy skutečně potřebujete, aby se Vám pohodově bydlelo?


Využijte startovací ceny kompletních domků v bezkonkurenční výbavě, které začínají pod hranicí jednoho milionu korun.

 

Energetická úspora

 
004-renewable-energy_bigger.png

Jednoznačnou výhodou je obrovská úspora na energiích.


Náklady na vytápění celého domu činí necelých 6000 Kč ročně!


S tím se pojí nezávislost – pořiďte si OSTROVNÍ DŮM – soběstačný bez potřeby připojení k distribučním energetickým sítím, takový, který je schopen sám o sobě produkovat pouze tolik elektřiny, kolik opravdu spotřebuje.


Ekologická srdce zaplesají také skrze šetrnost k životnímu prostředí.

Mobilita a blesková realizace

 
002-stopwatch_bigger.png

Další z dlouhé řady přidaných hodnot spočívá bezpochyby v mobilitě. Skvělý pocit ze svobodné investice, absence zbytečně vysoké hypotéky a bydlení s vědomím, že vybraná lokalita nemusí být definitivní.U mnoha zákazníků rozhoduje také rychlost realizace. Do 3 měsíců od objednávky je hotovo a máte vlastní nový domek bez starostí. To platí dokonce i v zimě díky využití zemních vrutů. Hotový NANO dům Vám přesně podle zadání přivezeme kamionem až na místo určení nebo Vám jej postavíme přímo na místě. Realizace probíhá bez ohledu na roční období.

Moderní materiály a technologie

 

Říkáme tomu “dřevostavební sendvič”. Abyste dosáhli zajímavé úspory na energiích už nepotřebujete běžné tlusté zdi. Prim hrají jednoznačně vybrané materiály a technologie, jejichž vrstvením vzniká mimořádně funkční konstrukce s životností srovnatelnou se zděnými stavbami, která je navíc šetrná k vašemu zdraví, životnímu prostředí a v neposlední řadě uleví i vaší peněžence. Moderní technologie jsou naší devízou.

006modern_tech.png