top of page

PROČ NANO DŮM

OSD_8621.jpg

MAXIMÁLNÍ UŽITEK DÍKY MINIMALISMU

Věříme v dokonalá řešení. NANO DOMY šetří miliony korun při pořízení a další tisíce během provozu po celý rok, především úsporou na energiích. Využili jsme potenciál mobilních domků naplno a zároveň je ponechali dostupné za férovou cenu.

Zakládáme si na bezkonkurenčních možnostech vybavení a nejmodernějších technologiích. Ke každé zakázce přistupujeme jako k unikátnímu dílu schopnému vylepšit životní standard a vyjít vstříc finančním možnostem ve vztahu k reálným potřebám.

Nejvyšší standard

Luxus, na který nepotřebujete miliony

001-piggy-bank_ bigger.png

Jednoduché věci bývají geniální. Když máte navíc k dispozici zlaté české ručičky, platí to dvojnásob. Celoroční bydlení, které kvalitou i celkovým komfortem dokonale vyvažuje prostor, a to za několikanásobně nižší pořizovací cenu než v případě běžných domů, přesně to jsou naše NANO DOMY. Nízkonákladové a vyladěné do posledního detailu!


Žádné kompromisy ve vybavení domácnosti, pouze snadnější údržba a nesrovnatelně levnější provoz. Co tedy skutečně potřebujete, aby se Vám pohodově bydlelo?


Využijte startovací ceny kompletních domků v bezkonkurenční výbavě, které začínají pod hranicí jednoho milionu korun.

Náklady na vytápění

Energetická úspora

Životní prostředí
004-renewable-energy_bigger.png

Jednoznačnou výhodou je obrovská úspora na energiích.


S tím se pojí nezávislost – pořiďte si OSTROVNÍ DŮM – soběstačný bez potřeby připojení k distribučním energetickým sítím, takový, který je schopen sám o sobě produkovat pouze tolik elektřiny, kolik opravdu spotřebuje.


Ekologická srdce zaplesají také skrze šetrnost k životnímu prostředí.

Mobilita a blesková realizace

Do 3 měsíců v novém
002-stopwatch_bigger.png

Další z dlouhé řady přidaných hodnot spočívá bezpochyby v mobilitě. Skvělý pocit ze svobodné investice, absence zbytečně vysoké hypotéky a bydlení s vědomím, že vybraná lokalita nemusí být definitivní.U mnoha zákazníků rozhoduje také rychlost realizace. Většinou máme do pár měsíců od objednávky hotovo a máte vlastní nový domek bez starostí. To platí dokonce i v zimě díky využití zemních vrutů. Hotový NANO dům Vám přesně podle zadání přivezeme kamionem až na místo určení nebo Vám jej postavíme přímo na místě. Realizace probíhá bez ohledu na roční období.

Moderní materiály a technologie

Nejmodernější technologie

Říkáme tomu “dřevostavební sendvič”. Abyste dosáhli zajímavé úspory na energiích už nepotřebujete běžné tlusté zdi. Prim hrají jednoznačně vybrané materiály a technologie, jejichž vrstvením vzniká mimořádně funkční konstrukce s životností srovnatelnou se zděnými stavbami, která je navíc šetrná k vašemu zdraví, životnímu prostředí a v neposlední řadě uleví i vaší peněžence. Moderní technologie jsou naší devízou.

006modern_tech.png
bottom of page