top of page

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Tesař

EKONOMICKÝ PROVOZ I TECHNOLOGICKÉ VYCHYTÁVKY

NANO DOMY projektujeme s důrazem na nejvyšší standardy kvality za využití moderních technologií a komponentů od prověřených výrobců. Výsledek nadchne každého! 

Rádi se také přizpůsobíme tomu, co je pro Vás důležité a máme rádi výzvy, na zakázku umíme takřka cokoliv. Dejte nám vědět, co je součástí Vašeho snu o soběstačném mobilním bydlení...

Topení a klimatizace

WhatsApp Image 2020-10-05 at 12.27.31.jp

Podlahové vytápění HEATFLOW® je zabudováno po celé ploše domu a hřát Vás bude dokonce i ve sprchovém koutě! Roční náklady na vytápění celého objektu jsou opravdu NANO: s přehledem se vejdete pod 6000 Kč.

 

Energetické ztráty obytného prostoru dělají pouhých 1,7 kW a v případě koupelny necelých 0,4 kW.


Ideální vnitřní klima můžete pohodlně regulovat pomocí dálkového ovládání (Wi-Fi), k čemuž slouží digitální termostat a klimatizace o výkonu 2,5 kW od světoznámé značky Haier.

Okna a dveře

OK Snímek obrazovky 2020-09-23 v 12.31.

HST portál bezpochyby patří na vrchol pomyslné pyramidy moderních balkonových dveří, opticky zvětšuje prostor a umožňuje krásný výhled ven. Pro perfektní soukromí i regulaci vnějšího světla bývají tyto posuvně zdvižné prosklené dveře vybaveny elektrickou roletou. Také na všechna plastová šestikomorová okna Vám rádi doporučíme vhodnou stínící techniku.


Neváhejte se nás zeptat také na možnosti ohledně modulární terasy, která umí vytvořit parádní vnější zónu relaxu.

Koupelna, WC

OK OSD_8608.jpg

Koupelna a záchod švýcarské kvality! Zařízení od vyhlášené firmy GEBERIT, jejíž produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu. Koupelna je vybavena bezbariérovým sprchovým koutem a disponuje inovativním monolitickým materiálem, který je mnohem praktičtější v porovnání s klasickou běžně používanou dlažbou, neboť dlouhodobě ulehčí údržbu a zachová Vaši koupelnu jako novou.

Na jednotlivá zařízení se vztahuje ZÁRUKA přímo od výrobce.

bottom of page