top of page

BOHATÉ MOŽNOSTI VYUŽITÍ

OSD_8649.jpg

NANO DOMY jsou komplexním a promyšleným konceptem. Společným jmenovatelem je rozmanité spektrum možností, jak naplno rozvinout jejich potenciál. Můžete si třeba pořídit startovací domek a jakmile si později budete moci dovolit velký dům nebo mezonetový byt s výhledem na město, možná budou chtít Vaši rodiče či prarodiče změnit prostředí, například z města na venkov, a právě to mobilní domky umožňují. Změnu. Startovací domek můžete kdykoliv stejně tak dobře využít jako vejminek snů a cyklus se nám uzavírá. Mezi rozjezdem v mladí a klidným důchodem, mezi těmito dvěma životními etapami v něm figurují další možnosti využití např. k pronájmu, rekreaci v přírodě, domky mohou sloužit také jako luxusní celoročně obyvatelný umělecký ateliér či studio atd. Níže Vám představujeme 4 základní. Celý tento cyklus je důvod, proč je v dnešní době investice do NANO DOMU sázka na jistotu.

STARTOVACÍ DOMEK

Mladí lidé v produktivním věku se běžně pod vidinou nezávislosti zavazují k hypotéce na dům nebo byt v hodnotě několika milionů korun, kterou následně po mnoho let úpěnlivě splácí. Realita je přitom taková, že drtivou většinu času stejně netráví doma, nýbrž pracují a cestují. Reálně tak nemají prostor využít potenciál nákladných konvenčních staveb. Samozřejmě si své bydlení nemohou převézt podle potřeby na jiné místo. Často se také stává, že například mladé páry na úvěr v bance naopak nedosáhnou ani nedisponují potřebným kapitálem, zároveň však potřebují bydlet co nejdříve tzv. ve vlastním. NANO DOMY představují skvělý potenciál pro kvalitní bydlení v produktivním věku a umožňují mladým lidem zůstat nezávislí. Eliminují život na dluh. V nejrůznějších životních situacích pomáhá kromě jednoznačné finanční úspory také mnohem jednodušší podmínky pro výstavbu a její rychlost.

VENKOVSKÉ SÍDLO

Nové NANO DOMY jsou perfektní alternativou venkovských chat a chalup, jejichž pořizovací ceny na realitním trhu navíc strmě rostou. V případě našich moderních eko-domků získávají zákazníci za srovnatelnou či nižší cenu opravdový luxus snoubící se s mobilitou. Postavíme Vám na míru malé sídlo, které bude schopno sloužit v čase na vícero krásných místech jako Vaše osobní oáza klidu a pohody. Věříme, že díky kvalitě vybavení, úspornému provozu i šetrnosti k životnímu prostředí se jedná o investici, která předčí nákup klasických rekreačních objektů v mnoha ohledech. Příroda a naše domky, to je jedním slovem souznění. Vychutnávejte si dny na venkově plnými doušky!

K PRONÁJMU

NANO DOMY zhodnotí každý pozemek a slouží jako chytrá investice s rychlou návratností. Koupí našeho domku získáte stejný příjem z pronájmu jako v případě běžných domů a bytů, jejichž pořizovací cena i náklady na provoz se pohybují v úplně jiných cenových relacích. Díky jednotlivým parametrům jsou naše soběstačné stavby perfektní pro umístění v unikátních lokalitách či rekreačních oblastech v horách nebo u vody, kde lidé hledají ubytování hotelového typu, poskytující jim dostatek soukromí i potřebný komfort. Využijte potenciál naplno a probuďte v sobě developera. Vlastní resort vybudujete za zlomek ceny i času. Zajistěte si pasivní příjem. Potěšte své bankovní konto i budoucí nájemníky či hosty. Myslete ve velkém a pronajímejte NANO DOMY!

VEJMINEK SNŮ

“Pořiďte svým rodičům krásný nový NANO DŮM.”

Cílem naší firmy je v neposlední řadě zprostředkovat v rámci bydlení idylickou penzi a spokojené stáří. K tomu výborně slouží moderní bezbariérové bydlení. V dnešní době řeší NANO DOMY mimo jiné každodenní problémy vznikající přežitkem v podobě multigeneračních domů, náš domek můžete jednoduše umístit na druhý konec parcely a vytvořit skvělé samostatné bydlení. Starší lidé uvítají také jednodušší chod domácnosti a výrazně menší nároky na její údržbu. Rozhodně není potřeba chodit do kotle topit.

bottom of page