top of page
MOŽNOSTI VYUŽITÍ
OSD_8649.jpg

NANO DOMY a NANO POSEDY jsou komplexním a promyšleným konceptem, který nabízí široké možnosti využití i při jejich omezené velikosti. Od startovacích domků až po velké domy nebo mezonetové byty s výhledem na město, mobilní domky umožňují flexibilitu a změnu prostředí. Tyto stavby jsou ideální pro různé účely, jako je pronájem, rekreace v přírodě nebo dokonce luxusní celoročně obyvatelný umělecký ateliér či studio. Investice do NANO DOMŮ a POSEDŮ je tedy investicí do budoucnosti, která nabízí široké možnosti využití a dlouhodobou jistotu.

STARTOVACÍ DOMEK

Mladí lidé v produktivním věku se běžně pod vidinou nezávislosti zavazují k hypotéce na dům nebo byt v hodnotě několika milionů korun, kterou následně po mnoho let úpěnlivě splácí. Realita je přitom taková, že drtivou většinu času stejně netráví doma, nýbrž pracují a cestují. Reálně tak nemají prostor využít potenciál nákladných konvenčních staveb. Samozřejmě si své bydlení nemohou převézt podle potřeby na jiné místo. Často se také stává, že například mladé páry na úvěr v bance naopak nedosáhnou ani nedisponují potřebným kapitálem, zároveň však potřebují bydlet co nejdříve tzv. ve vlastním. NANO DOMY představují skvělý potenciál pro kvalitní bydlení v produktivním věku a umožňují mladým lidem zůstat nezávislí. Eliminují život na dluh. V nejrůznějších životních situacích pomáhá kromě jednoznačné finanční úspory také mnohem jednodušší podmínky pro výstavbu a její rychlost.

VENKOVSKÉ SÍDLO

Nové NANO DOMY a NANO POSEDY jsou skvělou alternativou k venkovským chatám a chalupám, jejichž ceny na trhu neustále stoupají. Naše moderní eko-stavby nabízejí zákazníkům luxusní životní styl za konkurenceschopnou nebo nižší cenu, s ohledem na mobilitu. Postavíme vám individuální sídlo, které můžete umístit na různá krásná místa, kde se stane vaší osobní oázou klidu a pohody. Věříme, že naše stavby nabízejí vyšší kvalitu vybavení, úsporný provoz a ohleduplnost k životnímu prostředí, což činí z našich domů investici předčící klasické rekreační objekty. Užívejte si spojení s přírodou a našimi domy naplno!

K PRONÁJMU

NANO DOMY či NANO POSEDY zhodnotí každý pozemek a slouží jako chytrá investice s rychlou návratností. Koupí našeho domku získáte stejný příjem z pronájmu jako v případě běžných domů a bytů, jejichž pořizovací cena i náklady na provoz se pohybují v úplně jiných cenových relacích. Díky jednotlivým parametrům jsou naše soběstačné stavby perfektní pro umístění v unikátních lokalitách či rekreačních oblastech v horách nebo u vody, kde lidé hledají ubytování hotelového typu, poskytující jim dostatek soukromí i potřebný komfort. Využijte potenciál naplno a probuďte v sobě developera. Vlastní resort vybudujete za zlomek ceny i času. Zajistěte si pasivní příjem. Potěšte své bankovní konto i budoucí nájemníky či hosty. Myslete ve velkém a pronajímejte NANO DOMY!

VEJMINEK SNŮ

"Pořiďte svým rodičům krásný nový NANO DŮM nebo NANO POSED." Cílem naší firmy je v neposlední řadě zprostředkovat idylickou penzi a spokojené stáří prostřednictvím moderního bydlení. V dnešní době řešíme každodenní problémy vznikající přežitkem v podobě multigeneračních domů; naše stavby můžete jednoduše umístit na druhý konec parcely a vytvořit skvělé samostatné bydlení. Starší lidé ocení jednodušší chod domácnosti a menší nároky na údržbu. Navíc není potřeba chodit do kotle topit.

bottom of page