top of page

Volné pozice

Hledáme vedoucího obchodního zástupce/sales managera.

Náplň práce:

Komunikace se zákazníky, správa CRM

Využívání různých obchodních kanálů (telefon, email, whatsup, facebook apod.)

Zlepšování a zkavlitňování obchodního procesu naší firmy, zkracování doby prodeje

Personalizace a zlepšování klientské cesty

Práce s nabídkovým systémem firmy, vytváření a rozesílání nabídek na míru

Spolupráce s ostatními členy teamu jako projektant nebo marketingový specialista

Kvalitní reporting a komunikace s nadřízenými

Prezentace našich produktů ve výrobní hale

Lazení detailů prodeje

Tvorba smluv

Požadujeme:

Zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, příjemné a přátelské vystupování

Práce s google sheets, google docs, google cloud

Práce s facebookem, využívání whatsup, znalost a praxe v rozesílání emailů

Ochota učit se a zlepšovat v oblasti prodeje dřevostaveb a znalosti našich produktů a služeb

Vlastní automobil

Práce z kanceláře v obci Čkyně - částečný HO možný po zkušební době

Základní práce s chatgpt

Osobní přístup ke klientům

Zkušenosti ve stavebnictví výhodou

Plynulá němčina na komunikativní úrovni výhodou

3 měsíční zkušební doba

Nabízíme

Práce v mladém kolektivu ve stabilní firmě

Základní platové ohodnocení + provize z prodeje produktů a služeb

Celková výše mzdy závislá na Vaší šikovnosti a možnost dosahovat 6ti místných cifer

Zvýšení základního platového ohodnocení po uplynutí zkušební doby

Možnost personálního i profesionálního růstu spolu s růstem firmy

bottom of page