top of page

CENÍK

Muži s kalkulačkou

Vybrali jsme to nejlepší, co jsme na mobilních domech sami otestovali a následně vše vyladili v rámci jediného harmonického celku. Výsledkem je univerzální řešení, které je cenově dostupné a zároveň poskytuje krásné, dostatečně prostorné bydlení všem, přesně v souladu s naší filozofií.


Dvoupatrové NANO DOMY do 25 m² jsou zcela unikátní celkovým provedením nejen co do využití nejmodernějších materiálů a technologií. Pracujeme maximálně efektivně, a tak jsme schopni stavit mobilní domky, ve kterých se nebudete muset krčit a omezovat. TOP kvalita je zde doprovázena příznivou cenou, přičemž navíc nabízíme skutečný prostor pro život i všechny věci.


Nejde jen o samotný rozpočet. Někdo má čas a rád se bude měsíce zabývat řešením bydlení na klíč, máme však k dispozici variantu i v případě, že řešením nechcete trávit měsíce. Proto máte na výběr podle vlastních priorit.

Nabízíme 3 typy realizace.

NANO-BASIC

od 899.000 Kč bez DPH

Doba kompletní realizace 2 měsíce*

Preferujete menší rozpočet a finální zařízení už si za uspořené peníze dokončíte sami? V tom případě je tohle ideální varianta pro Vás. Kompletní uzavřená stavba. Zbývá jen vymalovat a zařídit si podlahy, koupelnu a kuchyň podle svého...

WhatsApp Image 2020-10-07 at 13.18.06.jp
OK OSD_8609.jpg

NANO-COMFORT

od 1.029.000 Kč bez DPH

Doba kompletní realizace 3 měsíce*

Zlatá střední cesta. Cena za hotový domek, který zbývá už jen dopravit a usadit na Váš pozemek. Bude stačit vyřídit úřední záležitosti, zajistit vybavení základových prvků a vybrat si novou kuchyň.

NANO-PREMIUM

Cena na dotaz - dle konkrétních požadavků

Doba kompletní realizace 4 měsíce*

Při této variantě, jak již název napovídá, zahrnuje cena všechno a Vy neřešíte vůbec nic. Od dopravy, přes vybavení až po byrokracii, vše do posledního detailu zajistíme my. Pro dokonalou pohodou Vám k domu ještě vyrobíme parádní pergolu. Na Vás tak zbývá pouze jediné – převzít si klíče od nového domu.

WhatsApp Image 2020-10-07 at 13.12.13.jp

Snížená sazba DPH 15% – bude dle § 48a § 49 zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty uplatněna na rodinné domy určené k trvalému bydlení.
Stavba musí být realizována na základě Ohlášení stavby (RD do 150m²), nebo Stavebního povolení (RD nad 150m²), a to na stavebním pozemku.
Základní sazba DPH 21% – bude uplatněna v ostatních případech.

bottom of page