top of page
Muži s kalkulačkou
Konzultace a poradenství:

abychom vám pomohli vybrat to nejlepší řešení pro váš domov, chatu nebo saunu. S odborným pohledem a osobním přístupem vám poskytneme cenné rady a doporučení, která odpovídají vašim individuálním potřebám. Věříme, že správný výběr je klíčovým krokem k vytvoření prostoru, který naplňuje vaše představy. Otevřete s námi dveře k optimálnímu a funkčnímu řešení pro váš domov či rekreaci.

Pomoc s úřady a byrokracií

NANO DOMY nepotřebují stavební povolení! Záleží však na konkrétním stavebním úřadu, jaký přístup k umístění každé stavby zvolí a zda bude vyžadovat například ohlášení stavby, které je každopádně rychlejší a jednodušší než procesy spojené s výstavbou klasických zděných domů.

Konkrétní případy s Vámi rádi probereme a pomůžeme Vám zorientovat se v příslušné byrokracii, abyste měli snadno a rychle připravenou půdu k vysněné realizaci nového domku.

Stoh souborů
OK OSD_8609.jpg
Finační poradenství

Ať už za účelem trvalého bydlení nebo v rámci dalších možností využití, ve všech případech Vám rádi pomůžeme se snadným a výhodným financováním za pomoci našich obchodních partnerů. K NANO rojektu Vám tak dodáme rovnou i férovou hypotéku nebo úvěr s nadstandardní sazbou, v případě potřeby dokonce bez akontace.

Financování je vždy individuální záležitostí. Zajistíme, aby Vás na cestě za snem o chytrém bydlení už nic nebrzdilo. Neváhejte se nás proto zeptat na podrobné informace, týkající se níže uvedených způsobů financování. Rádi Vám poradíme a vyjdeme vstříc. 

Projektové plánování

S naší pomocí získáte kompletní projektovou dokumentaci pro vaše specifické projekty, včetně detailních vizualizací a konzultací. Naši odborníci se postarají o vše potřebné, abyste měli jasný obraz o plánovaném projektu a byli plně informováni o jeho průběhu a možnostech.

1_Půdorys_1NP_bez_slozeni-page-001.jpg
138456372_212343627278659_2171350010343617262_n.jpg
Doprava a usazení

Zajišťujeme dopravu a usazení všech našich produktů přímo na místo určení. S naším profesionálním týmem a spolehlivými partnery zajistíme, že vaše objednávka dorazí bezpečně a včas, a že bude bez problémů usazena podle vašich potřeb a představ.

Térenní a výkopové práce

Postaráme se o veškeré terénní a výkopové práce s maximální péčí a precizností. Od analýzy terénu až po realizaci výkopů můžete mít jistotu, že váš projekt je v dobrých rukou. S využitím moderních technologií a špičkového vybavení zajistíme efektivní a bezproblémový průběh prací, abyste mohli začít stavět na pevném základě. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou pro nás prioritou.

Skuhrov2.jpg
Vodovodní filtr kohoutek
Připojení na inženýrské sítě
Každý nový NANO dům je automaticky přizpůsoben k okamžitému napojení na standardní inženýrské sítě. Tento proces je opět otázkou několika málo hodin. Voda do domácnosti proudí pomocí standardní přípojky pro vodovodní potrubí. Centrální vývod odpadu je vhodně umístěn na okraji domu. Pro elektro doporučujeme jistič 3x25 A, neváhejte se s námi poradit ohledně připojení na IS, naši zkušení technici vám rádi zodpoví konkrétní dotazy a vysvětlí všechny možnosti.
bottom of page