top of page
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Tesař
EKONOMICKÝ PROVOZ I TECHNOLOGICKÉ VYCHYTÁVKY
NANO DOMY projektujeme s důrazem na nejvyšší standardy kvality za využití moderních technologií a komponentů od prověřených výrobců. Výsledek nadchne každého! 

Rádi se také přizpůsobíme tomu, co je pro Vás důležité a máme rádi výzvy, na zakázku umíme takřka cokoliv. Dejte nám vědět, co je součástí Vašeho snu o soběstačném mobilním bydlení...
Topení a klimatizace
WhatsApp Image 2020-10-05 at 12.27.31.jp

Podlahové vytápění HEATFLOW® je zabudováno po celé ploše domu a hřát Vás bude dokonce i ve sprchovém koutě! Roční náklady na vytápění celého objektu jsou opravdu NANO: s přehledem se vejdete pod 6000 Kč.

 

Energetické ztráty obytného prostoru dělají pouhých 1,7 kW a v případě koupelny necelých 0,4 kW.


Ideální vnitřní klima můžete pohodlně regulovat pomocí dálkového ovládání (Wi-Fi), k čemuž slouží digitální termostat a klimatizace o výkonu 2,5 kW od světoznámé značky Haier.

Okna a dveře
OK Snímek obrazovky 2020-09-23 v 12.31.

HST portál bezpochyby patří na vrchol pomyslné pyramidy moderních balkonových dveří, opticky zvětšuje prostor a umožňuje krásný výhled ven. Pro perfektní soukromí i regulaci vnějšího světla bývají tyto posuvně zdvižné prosklené dveře vybaveny elektrickou roletou. Také na všechna plastová šestikomorová okna Vám rádi doporučíme vhodnou stínící techniku.


Neváhejte se nás zeptat také na možnosti ohledně modulární terasy, která umí vytvořit parádní vnější zónu relaxu.

Koupelna, WC
OK OSD_8608.jpg

Koupelna a záchod švýcarské kvality! Zařízení od vyhlášené firmy GEBERIT, jejíž produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu. Koupelna je vybavena bezbariérovým sprchovým koutem a disponuje inovativním monolitickým materiálem, který je mnohem praktičtější v porovnání s klasickou běžně používanou dlažbou, neboť dlouhodobě ulehčí údržbu a zachová Vaši koupelnu jako novou.

Kuchyň
OSD_8598.jpg

Výběr nové kuchyně ještě nebyl jednodušší! Využíváme výrobce, kteří rezonují s naší posedlostí dodržovat termíny, a tak pro vás zajistíme novou kuchyň do pár týdnů od chvíle, kdy si ji vyberete. Krásná kuchyňská linka je totiž nedílnou součástí domácnosti.

Doplňky
ok OSD_8618.jpg

Naši externí dodavatelé neustále přicházejí se spoustou moderních a sofistikovaných řešení interiéru, které do NANO domku dokonale zapadnou. Výborně slouží například praktický sklápěcí stůl s poličkou, komoda, malé skříňky. Z estetického i funkčního hlediska pak nadchne nejedno oko moderní lustr na masivních trámech, jenž disponuje nastavitelnými úhly svícení.

Pergola,
terasa 
OSD_8613.jpg

Kvalitní pergola dodává bydlení v NANO-DOMU idylickou esenci po celý rok a umožní, aby byl každý den zážitkem. Vytváří také krásný vstup do domu. Výrobu si bereme na starost opět sami, abychom zajistili skvělý design, dlouhou životnost a přizpůsobili pergolu prostorově ke stavbě samotné.

Na jednotlivá zařízení se vztahuje ZÁRUKA přímo od výrobce.

bottom of page