top of page

O NÁS

nano (1).jpg

Myšlenku na stavbu malého luxusního bydlení jsem měl v hlavě již dlouho. Projekt čekal na realizaci v mém šuplíku asi 2 roky. Pak se v době „korony“ sešlo více událostí najednou – vyskytl se vhodný pozemek a i časově možnost, se tomuto projektu věnovat.


S partou ze Šumavy, která má se stavbou dřevostaveb zkušenosti, jsme náš vysněný 25m2 mini domov konečně zrealizovali a celá naše čtyřčlenná rodina (plus pes a kočka) ho po velmi dlouhou dobu obývala.


Díky tomu jsme se dozvěděli a zažili - spoustu cenných zkušeností jak ze stavby, tak i z jeho praktického obývání. Naše zkušenosti jsme přenesli do dalšího projektu a založili značku NANO-DOMY.


Já sám jsem začínal jako vývojář a dodnes si zakládám na inovativních řešeních a technologiích.
Zkušenosti z IT postupně rozšiřuji o další know-how, což mi umožňuje realizaci projektů se širokým záběrem, kterým se v současnosti jako zakladatel AppYours s.r.o. věnuji.


Pod značkou NANO-OKNA dovážíme velmi kvalitní okna a dveře, které samozřejmě na našich tiny housech najdete. Proto s nimi rozhodně nešetříme. Věřím, že čím více světla, tím více radosti.

Petr Pechoušek

bottom of page