top of page

DOSTUPNÝ SEN

NANO pod drobnohledem

Proč NANO dům?

Maximální užitek díky minimalismu

Věříme v dokonalá řešení. NANO DOMY šetří miliony korun při pořízení a další tisíce během provozu po celý rok, především úsporou na energiích. Využili jsme potenciál mobilních domků naplno a zároveň je ponechali dostupné za férovou cenu.

Zakládáme si na bezkonkurenčních možnostech vybavení a nejmodernějších technologiích. Ke každé zakázce přistupujeme jako k unikátnímu dílu schopnému vylepšit životní standard a vyjít vstříc finančním možnostem ve vztahu k reálným potřebám.

Modrotisk

Skladba domu

Óda na domov

Budování domů

Od podlahy po strop počítejte jen s tím nejlepším. Konstrukce každého NANO DOMU sestává z pečlivě vybraných složek, materiálů a komponentů. Myslíme na detaily a celkový, trvalý komfort. Myslíme na slovo domov a podle toho také konáme. Rozměry vždy elegantně vyvažuje efektivně řešený prostor. Klikněte níže pro více informací, kde jsme domky pro přehlednost rozebrali “na atomy”.


 

Technická specifikace

Ekonomický provoz i technologické vychytávky

NANO DOMY projektujeme s důrazem na nejvyšší standardy kvality za využití moderních technologií a komponentů od prověřených výrobců. Výsledek nadchne každého! 

Klikněte níže pro podrobnosti. Rádi se také přizpůsobíme tomu, co je pro Vás důležité a máme rádi výzvy, na zakázku umíme takřka cokoliv. Dejte nám vědět, co je součástí Vašeho snu o soběstačném mobilním bydlení...


 

Tesař

Kolaudace 

Méně byrokracie, více radosti...

Rodinný dům

NANO DOMY nepotřebují stavební povolení! Záleží však na konkrétním stavebním úřadu, jaký přístup k umístění každé stavby zvolí a zda bude vyžadovat například ohlášení stavby, které je každopádně rychlejší a jednodušší než procesy spojené s výstavbou klasických zděných domů.

Konkrétní případy s Vámi rádi probereme a pomůžeme Vám zorientovat se v příslušné byrokracii, abyste měli snadno a rychle připravenou půdu k vysněné realizaci nového domku.

Příslušenství

Vaše speciální požadavky


I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.BAR LOCATION
I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

 

Moderní venkovský dům
bottom of page