top of page

Všechny naše stavby jsou vyráběny z vysoce kvalitních udržitelných materiálů a nabízí vysokou úroveň kustomizace. Nabízíme varianty off-grid i stavbu na místě v případě těžko přístupných pozemků. Realizujeme individuální projekty včetně tvorby projektově stavebních dokumentací, vizualizací a konzultací. Ke všem produktům nabízíme komplexní služby.

nano_hlavni_1.jpg

Cena od 949 000 Kč bez dph

Kompaktní dřevěný celoročně obyvatelný mobilní dům s rozlohou 25m. Možnost off grid varianty nebo sezónního přizpůsobení. Široká nabídka doplňků. Ideální volbou jako chata, startovací dům, k pronájmu či vejminek snů.

Dispozice 1kk

Zastavěná plocha 25 m²

Obytná plocha 29,3 

Výška 4,1 m

Délka 9,55 m Šířka 2,69 m

Celoročně obyvatelné

Off grid varianta

Rychlá doba realizace

Varianta na klíč i na míru

Možnost stavby na místě

Cenová nabídka ke stažení zde.

Kompletní seznam doplňků ke stažení zde.

Nano 25 / novy web

1 850 000 bez dph

Malý rodinný dům s rozlohou 50 m² a dispozicí 2+kk. Díky chytrému řešení interiéru poskytuje přesně tolik prostoru, kolik potřebujete. Tento dům je ideální pro páry, jednotlivce nebo malé rodiny s jedním nebo dvěma dětmi. Tento typ domu poskytuje dostatek prostoru pro obyvatele, kteří preferují kompaktní a útulné bydlení bez zbytečného nadbytečného prostoru.

Celoročně obyvatelné

Off grid varianta

Rychlá doba realizace

Varianta na klíč i na míru

Dispozice 3kk

Zastavěná plocha 50 

Výška 4,1m,
Délka 9,55 m Šířka 5,38 m

Obytná plocha 59 m²

Cenová nabídka ke stažení zde.

Kompletní seznam doplňků ke stažení zde.

nano50.jpg
nano 50 / novy web
Snímek obrazovky 2024-04-05 v 12.43.32.png

Kromě standardních produktů nabízíme i realizace individuálních představ a projektů. Realizujeme stavbu na základě Vaší projektové dokumentace nebo vytvoříme vlastní projektově-stavební dokumentaci na základě Vašich představ včetně vizualizací a konzultací se zkušenými projektanty v souladu s příslušnými stavebními požadavky. V případě následné realizace nabízíme slevy na projektové dokumentace. Pro více informací nás kontaktujte

Možnost off grid varianty nebo sezónního přizpůsobení. Široká nabídka doplňků. Ideální volbou jako chata, startovací dům, k pronájmu či vejminek snů.

I projkty / nový web

Zeptejte se na cokoliv,
jsme tady pro Vás...

Navštivte nás přímo v naší výrobní hale a dům si prohlédněte. 

adresa: 1. máje 185/46, Vimperk, 385 01

bottom of page